Cosmo Burç Cosmo Burç
Yıldızların bu ay sizin için ne tür sürprizler hazırladıklarına ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atın.
border
Neden Kendinle Savaştasın? Seksin En Zevkli Olduğu Yaştasın! Neden Kendinle Savaştasın? Seksin En Zevkli Olduğu Yaştasın!
Sizce seksten en çok keyif aldığınız yaş hangisi? İngiltere'deki uzmanlar seks için en verimli yaşın kadınlarda 26, erkeklerde ise 32 olduğunu söylüyor. Bakın dünyadaki, "en seksi yaş" tartışması nerelere uzanıyor.
border
Sezon Enerjisi Sezon Enerjisi
Yeni sezon heyecanını dinamik tasarımların enerjisiyle dışa vuruyoruz.
border
cosmopolitan width=10 width=10 width=10
 

 
 
Gigi Hadid
Elif Öksüz
Yüzüne reklamlardan aşinayız. Verdiği seksi pozlarla bizi bile heyecanlandırıyor. Ünlü bir modelin kızı olması ona ayrı profesyonellik katıyor. Başarısının farkında olan markalar ise deli gibi peşinden koşuyor.

Model Annenin Kızı
Hollandalı eski model Yolanda Foster'ın kızı olarak tanıdığımız Gigi Hadid'in belki de model olması kaçınılmazdı. Hadid, liseden mezun olduktan sonra New York'a taşınarak modellik kariyerinin peşinden gitmiş.

Kariyeri
Daha iki yaşındayken Guess'in kurucusu Paul Marciano tarafından keşfedilmiş ve Baby Guess reklamlarında oynamıştı. Sonra okul için ara verip 2012 yılında yeniden Guess kampanyalarına katıldı. Geçtiğimiz yıl onu Desigual ve Jeremy Scott defilelerinde gördükten sonra ise Patrick Schwarzenegger ile Tom Ford reklamlarında boy gösterdi. Son olarak ise Maybelline New York'un yüzü olarak adından söz ettirmeyi başardı.

Romantik Tarafı
Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile ilişkisi bir ayrılıp bir barışarak yaklaşık iki yıldır devam ediyor. Simpson'ın kariyerinden dolayı gerçekleşen ayrılıklar artık sonuçlanmış olacak ki, çiftten yılbaşından bu yana ayrılık haberi gelmedi. Hatta yeni yıla Dubai'de Kendall Jenner ve Selena Gomez ile birlikte girdiler.

DEVAMI COSMOPOLITAN'IN MART SAYISINDA.
 


 
border
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2007 Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital