Cosmo Burç Cosmo Burç
Yıldızların bu ay sizin için ne tür sürprizler hazırladıklarına ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atın.
border
Neden Kendinle Savaştasın? Seksin En Zevkli Olduğu Yaştasın! Neden Kendinle Savaştasın? Seksin En Zevkli Olduğu Yaştasın!
Sizce seksten en çok keyif aldığınız yaş hangisi? İngiltere'deki uzmanlar seks için en verimli yaşın kadınlarda 26, erkeklerde ise 32 olduğunu söylüyor. Bakın dünyadaki, "en seksi yaş" tartışması nerelere uzanıyor.
border
Sezon Enerjisi Sezon Enerjisi
Yeni sezon heyecanını dinamik tasarımların enerjisiyle dışa vuruyoruz.
border
cosmopolitan width=10 width=10 width=10
 

 
 
Jack O'Connell
Elif Öksüz
Geçtiğimiz ay Bafta En İyi Yükselen Yıldız ödülünü kazanan yakışıklı oyuncu, Angelina Jolie'nin yönettiği Boyun Eğmez (Unbroken) filminde başarılı performansıyla kısa sürede kalbimizi kazandı.

Bafta Ödülü
Her yıl düzenlenen Bafta ödüllerinde "En İyi Yükselen Yıldız" ödülüne layık görülen O'Connell, teşekkür konuşmasında Nottingham'da televizyon eğitimini aldığı eğitmeni Ian Smith'e teşekkür etti. Bu ödül, İngiliz sinemasındaki dikkat çeken yeni yeteneklere veriliyor. 2010 yılında ise Skins dizisindeki "James Cook" karakteri ile TV Choice "En İyi Aktör" ödülünü kazanmıştı.

Önemli Rolleri
Asıl çıkışını Skins dizisiyle yakaladıktan sonra İşte İngiltere Bu (This is England), Kan Gölü (Eden Lake), Savaşın Çocukları (Private Peaceful) filmlerinde rol aldı. Yüksek Risk (Starred Up) isimli filmdeki başrolü ise çok övgü aldı. 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi (300: The Rise of an Empire) filminde bir Yunan askerini canlandırdıktan sonra Anjelina Jolie'nin yönettiği Boyun Eğmez (Unbroken) filmindeki 2. Dünya Savaşı'nda olimpiyat atleti rolü ile ise biz Cosmo editörlerinin dikkatini çekti. Onu bu yıl içinde Christoph Waltz ile birlikte Tulip Fever isimli filmde izleyeceğiz.

Boyun Eğmez
Angelina Jolie, O'Connell'la ilk tanıştığında filmindeki "Louis" rolü için biçilmiş kaftan olduğunu düşünmüş. O'Connell ise Jolie'nin kendisini stüdyoya kabul ettirmek konusunda zorluk çekmesini anladığını çünkü kendisinin tanınmadığını söylüyor. Ve yine kendisinin söylediğine göre geçmişini araştırmışlar çünkü ona rol vermek konusunda biraz tereddütleri olmuş.

DEVAMI COSMOPOLITAN'IN MART SAYISINDA.
 


 
border
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2007 Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital