Sera Tokdemir Sera Tokdemir
Atv'de yayınlanan Kertenkele dizisindeki Zehra karakteriyle tanıdığımız güzel oyuncu Sera Tokdemir, tüm samimiyeti ve güzelliğiyle bu ay Cosmo'da!
border
Ah Şu Bağlanma Korkusu Yok mu? Ah Şu Bağlanma Korkusu Yok mu?
Steven Carter ile Julia Sokol'un yazdığı Erkekler Neden Aşık Olmaz'ı elinize aldığınızda erkeklerle yeniden tanışıyorsunuz ve neden birden işlerin kötüye gittiğini daha iyi anlıyorsunuz.
border
Cosmo Burç Cosmo Burç
Yıldızların bu ay sizin için ne tür sürprizler hazırladıklarına ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atın.
border
cosmopolitan width=10 width=10 width=10
 

 
 
Ah, Keşke Daha Seksi Uyanabilseydim
Yazı Marta Topran
Gece kulübüne girerken hissettiğiniz o özgüveni getirin aklınıza. Sonra da birinin yanında uyandığınızda o hissin pik yapışını... Ertesi gün daha büyüleyici görünmek ve hissetmek için geliştirdiğimiz stratejilere göz atın. İlişkiniz ister tek gecelik, ister uzun süreli olsun işe yarar maddeler bulacaksınız.

Sekse Uygun Saçlar

Kabarma Önleyici

Tüm saçlarınızı yana alın ve örün. Bu model saç tellerinin yastığa sürtünerek elektriklenmesinin önüne geçecek.

Hacim Sevenlerdenseniz
Saçlarınıza hacim katmak istiyorsanız o size yaklaşıp saçlarınızı dağıtmadan önce onları başın tepesinde topuz yapın.

Saçlarınız Kısa mı?
Gece saatlerinde saçlarınızın tümünün havaya kalkmasını istemezsiniz. Islatıp geriye doğru tarayın hem kabarmalarını engelleyin hem de trendleri takip edin.

Sevişme Sonrası Cilt Muhafızları
Bu sorunlardan biriyle uyanana kadar seks güzeldir. İşte aksiyon sonrasında kusursuz cildin rehberi...

Sakal Yanığı
Teknik olarak hassasiyete bağlı dermatit olarak adlandırıyor dermatologlar bu durumu. Bezelye kadar reçetesiz kortizol merhemi sürerek cilt yüzeyini sakinleştirin ve mutlaka nemlendirici uygulayın.

Çatlamış Dudaklar
Dermatolog Mona Gohara, "Öpüşmek, suyun yüzeye çekilmesine, bu da dudakların çatlamasına neden olur" diyor. Onları korumak için iki kat fazla özen gösterin ve hyalüronik asit bakımından zengin dudak balm'ı uygulayarak nemi vazelinle sabitleyin.

Sivilceler
Yüzünüzü salisilik asitli temizleme jeliyle mümkün olduğunca çabuk yıkayarak yapın çözülmesini sağlayın. Ardından sivilcenin üzerine Olay Fresh Effects Clear Skin 2-in-1 Salicylic Acid Acne Spot Treatment, gibi bir sivilce kremi sürün.

Morluklar
Eğer sevgiliniz tatlı bir "kaza" sonucu vücudunuzda morluklara sebep olduysa, mümkün olduğunca çabuk buz küpünü morluğun üzerinde gezdirin. Bu işlem kan damarlarının daralmasını, morluğun da daha az belirgin olmasını sağlar. "Bölgeyi ovalamak da kanın dağılmasını sağlayabilir" diyor Dr. Gohara.

Rosacea
Seks kalp atışını hızlandırır ve kan damarlarının genişlemesine neden olur. Bu da cilt rahatsızlıklarını tetikler. Aksiyon sonrasında cilt yüzeyini rahatlatacak termal mineral sulardan yüzünüze püskürtün.

İddialı Güzellik Yatırımları

Takma Kirpik

Profesyonel yapıştırıcıyla tekli kirpikleri, kendi kirpiklerinizin dibine yapıştırın. Bu, kirpiklerinizi hem daha uzun hem de daha gür gösterecek. Böylelikle altı hafta süresince daha seksi uyanabileceksiniz. (Bütçe hasarı: 225-675 TL civarında)

Kaş Renklendirme
Kaşlarımızın etrafında doğal olarak bulunan bebek tüyleri renklendirmek kaş kavisine yaklaşık bir aylık belirginlik katacak. Benefit'in kaş barlarından birine gidin ve kaşlarınızı boyatın.

Keratin Bakımı
Eğer dağınık saçlarla uyanmak hoşunuza gitmiyorsa keratin bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Her saç telinin dış katmanını pürüzsüzleştiren bakım, üç aya kadar kabarmanın önüne geçiyor. Eğer bu bakıma minimum 700 TL bağlamak istemiyorsanız uygulamayı yalnızca görünen bölümlere (saç hattı ya da kaküller) yaptırabilirsiniz.

Bronz Ten
Bronz ten hem cilt tonunu eşitleyerek geçici bir ışıltı sağlar hem de vücudunuzun daha ince görünmesini sağlayacak. Bunun dışında selülit ve varis gibi minik kusurları da gizler. Kısa vadede geçici çözümler için en ideal yöntem.

DEVAMI COSMOPOLITAN'IN MART SAYISINDA.
 


 
border
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2007 Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital