Düşünceleriniz Cildinizi Nasıl Etkiliyor? Düşünceleriniz Cildinizi Nasıl Etkiliyor?
Hepimiz zaman zaman cildimizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da birkaç sivilce yüzünden eleştirilere maruz kalıyoruz. Durum bu noktaya geldiğinde belki de yapmanız gereken "görmezden gelmek"tir.
border
Ah Şu Bağlanma Korkusu Yok mu? Ah Şu Bağlanma Korkusu Yok mu?
Steven Carter ile Julia Sokol'un yazdığı Erkekler Neden Aşık Olmaz'ı elinize aldığınızda erkeklerle yeniden tanışıyorsunuz ve neden birden işlerin kötüye gittiğini daha iyi anlıyorsunuz.
border
Barış Arduç Barış Arduç
Barış Arduç'la röportaj yapmak bir yana, kahve içmek ve saatlerce sohbet etmek istiyorsunuz. Racon Ailem İçin dizisiyle her hafta ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncuyla tanışmak için vakit kaybetmedik.
border
cosmopolitan width=10 width=10 width=10
 

 
 
Cosmo Burç
Yıldızların bu ay sizin için ne tür sürprizler hazırladıklarına ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atın.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
GÜÇLÜ YÖNLERİNİZ Yaratıcı, özgür ruhlu ve ve fazlasıyla romantiksiniz.
ZAYIF YÖNLERİNİZ Fikirlerinizi çok hızlı şekilde değiştirmeniz arkadaşlarınızın kafasını karıştırıyor.
MODA ANLAYIŞINIZ Her moda akımına ayak uydurabilirsiniz ama vahşi hayaller (deri ve dantelin uyumu) sizin uzmanlık alanınız.
EN BÜYÜK ZEVKİNİZ Görsel yönünüz güçlü ve çok iyi bir bakış açısına sahipsiniz. Pinterest ve Instagram post'larınız fazlasıyla hayran sahibi.
BAŞTAN ÇIKARMA YÖNTEMİNİZ Yeni aşkın heyecanı sizi baştan çıkarıyor ama partnerinize çok fazla romantizm empoze etmeyin.
BU AY NELER OLACAK? Ayın 12'sinde Merkür'ün sizin burcunuza gelmesiyle işler kızışmaya başladığında dizginleri ele geçirmeniz gerekebilir. Sesinizi yükselttiğinizde güzel sonuçlar aldığınızı göreceksiniz. Ayın 17'si civarında eski bir arkadaşınız ya da eski sevgilinizin size beklediğinizden de çok söyleyeceği şey olacak.
TÜM YIL NASIL GEÇECEK? Ayın 20'si burcunuzda çok güzel gelişmeler olacağına işaret ediyor! Kendinizi akışa bırakmak isteyeceksiniz ama ne istediğinizi bildiğinizde karşılığını da görebilirsiniz. Haziran ve Ağustos çok romantik geçecek. Yalnız ya da sevgilinizin olması fark etmez, hafta sonu kaçamaklarıyla yazı renklendireceksiniz. Sonbaharda işinizde atılım yapacaksınız. Dolayısıyla sıkı çalışın ve ödülün tadını çıkarın.
İHTİYACINIZ OLAN Güzel ve provokatif kışlık bir elbise sizi dışarı çıkıp eğlenmek konusunda motive edecek.

KOÇ (21.03-20.04)
BU AY: Ayın 10'unda o çok beklediğiniz ama cesaret edemediğiniz büyük adımları atacaksınız. Ayın 20'sinde güneşin burcunuza girmesiyle birlikte kendinize olan güveniniz artacak. Risk almaktan korkmayın.
İHTİYACINIZ OLAN: Sizi buluşmanıza anında hazır edecek lüks bir sabun.
KOÇ ERKEĞİ: Çok kasvetli bir erkek. Erkenden orta yaş bunalımına girmiş gibi görünüyor. Onun yanında olduğunuzu ona belli edin. Güzel bir masaj, tatlı ve seksi olacaktır.

BOĞA (21.04-21.05)
BU AY: Mars gezegeni 31'inde burcunuza giriyor. Bu, yılda sadece bir kez gerçekleştiği için, getirdiği pozitif enerjiden faydalanın. Hiç beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
İHTİYACINIZ OLAN: Bir kaçış. Yeni mayonuzu da yanınıza alarak uzak bir yere ya da bir spa'ya kaçabilirsiniz.
BOĞA ERKEĞİ: Kendisine ait özel bir alana ihtiyacı var. Onu çok zorlamayın. Onu neyin beklediğini ima eden iç gıcıklayıcı bir-iki mesaj gönderebilirsiniz.

İKİZLER (22.05-20.06)
BU AY: Ayın 1'i uğurlu gününüz. Çünkü Merkür'ün enerjisi itibarınız ve başarınız üzerinde hissediliyor. En yükseği hayal edin, hedefi şaşırmadığınızı göreceksiniz!
İHTİYACINIZ OLAN: Sizi anında geceye hazırlayacak şık bir ceket.
İKİZLER ERKEĞİ: Bu ay geç saatlere kadar çalışıyor. Ona bu ay bir gece resmi bir mesaj yollayarak kendisini yatakta beklediğinizi söyleyin.

YENGEÇ (21.06-22.07)
BU AY: Uzun vadedeki planlarınızı düşünün çünkü ayın 16'sı size yeni yollar açabilir. İçgüdülerinize güvenin. Ayın 24'ü şansınızı denemek için ideal.
İHTİYACINIZ OLAN: Hafta sonu planınız için yünlü, eşyalarınızı koyabileceğiniz çok cepli bir çanta.
YENGEÇ ERKEĞİ: İçine kapandığı bir dönemden geçiyor olsa da, sizinle iletişime de geçmek istiyor. Onunla baş başa kalabileceğiniz bir buluşma ayarlayın.

ASLAN (23.07-22.08)
BU AY: İhtiyaçlarınızı diğer insanlarınkilerle dengelemeye çalışırken kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Ayın 25'i çok önemli. Bu özel günde güneşin yaptığı açı aşk ve iş hayatınızda size şans getiriyor.
İHTİYACINIZ OLAN: Kendinizi ne kadar güçlü hissettiğinizi göstermek için seksi stiletto'lar.
ASLAN ERKEĞİ: Libidosu çok yüksek olduğundan, onunla yeni fanteziler denemeye açık olmanızı umuyor. Onu kırmayın!

BAŞAK (23.08-22.09)
BU AY: Ayın 5'indeki dolunay, size en romantik geceyi de beraberinde getiriyor. O güne özel değişik bir plan yapın: Piknik ya da dans dersi güzel olabilir. Ayın 17'sinden sonra yeni iş olanakları doğabilir.
İHTİYACINIZ OLAN: Sizi şımartacak pahalı bir krem.
BAŞAK ERKEĞİ: Bu ay aranızdaki bağı güçlendirmek istediğinden, hafta sonlarınızı yatakta geçirebilirsiniz.

TERAZİ (23.09-22.10)
BU AY: Bu ay pozitiflik etrafınızı sarıyor. Ayın 4'ü civarında değişikliklere hazır olun. Ayın 20'sinde güneşin zıt burcunuz Koç burcuna girmesiyle, güzel bir aşk ya da yeni bir iş sizi bekliyor olabilir.
İHTİYACINIZ OLAN: Kış neredeyse bitiyor. İmajınızı tamamlamak için bir fondöten alın.
TERAZİ ERKEĞİ: Biraz rahatlamak istiyor. Birlikte spora gidip terleyin ve ikiniz birlikte duşa girerek rahatlayın.

AKREP (23.10-21.11)
BU AY: Ayın 17'sinde aşk gezegeni Venüs ilişki alanınıza giriyor. Onu takip eden haftalarda aşkı doruklarda yaşayacaksınız. Bu durumun keyfini çıkarın ve ofisteki sorunları kafanızdan atın.
İHTİYACINIZ OLAN: Sizin de zevkinize uyacak büyük taşlı bir yüzük.
AKREP ERKEĞİ: Sizi biraz ihmal etmeye başlamış sevgilinizi eve kilitleyin ve hafta sonu boyunca evi terk edemeyeceğini söyleyin!

YAY (22.11-21.12)
BU AY: Bu ayı bir rollercoaster'a benzetebiliriz. Ayın 14'ünde planladığınız gibi gitmeyen işle ilgili bir projeyi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Maceradan biraz uzaklaşın ve biraz kendinizi dinleyin.
İHTİYACINIZ OLAN: Sizi sıcak tutacak sahte kürke sahip bir atkı.
YAY ERKEĞİ: Ateşli sürprizlerle hazırlıklı olun. Dizginleri ona verin ve arkanıza yaslanarak anın tadını çıkarın.

OĞLAK (22.12-19.01)
BU AY: Bu aydan sonra çılgın hayatınız biraz durulmaya başlayacak. Ayın 14'ünde yönetici gezegeniniz Satürn biraz nefes almanızı ve tutkulu olduğunuz işlere odaklanmanızı sağlayacak.
İHTİYACINIZ OLAN: Stilinizi tamamlayacak şık bir kemer.
OĞLAK ERKEĞİ: Onu biraz sakinleştirmenize ihtiyacı var. Odaklanmak istiyor. Denemek istediğiniz Kama Sutra pozisyonlarına yoğunlaşabilirsiniz.

KOVA (20.01-18.02)
BU AY: Ayın 4'ü civarında hayatınızda bazı değişiklikler olmaya başladığında şaşırabilirsiniz. Bu değişiklikler size iyi gelecek ve tahmin ettiğiniz kadar hayatınızı değiştirmeyecek.
İHTİYACINIZ OLAN: Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak bir sanat eseri.
KOVA ERKEĞİ: Bencilliğinin planlarınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Kendi düşüncelerinizi öne sürün. İşler kızışırsa, sohbeti değil yatak odasını ateşe verin.
 


 
border
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2007 Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital