Cosmo Burç Cosmo Burç
Yıldızların bu ay sizin için ne tür sürprizler hazırladıklarına ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atın.
border
Barış Arduç Barış Arduç
Barış Arduç'la röportaj yapmak bir yana, kahve içmek ve saatlerce sohbet etmek istiyorsunuz. Racon Ailem İçin dizisiyle her hafta ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncuyla tanışmak için vakit kaybetmedik.
border
Sera Tokdemir Sera Tokdemir
Atv'de yayınlanan Kertenkele dizisindeki Zehra karakteriyle tanıdığımız güzel oyuncu Sera Tokdemir, tüm samimiyeti ve güzelliğiyle bu ay Cosmo'da!
border
cosmopolitan width=10 width=10 width=10
 

 
 
6 Yağ Yakan Atıştırmalık Sağlık
Her zaman tüketmeye alıştığınız abur cuburlarla bu atıştırmalıkların yerini değiştirerek yağ yakmaya başlayabilirsiniz. Bu tavsiyeler hem sağlıklı hem de kilo vermenize yardımcı olacak.
Gerçek Yaşam
Kıskanılmak aşırıya vardığında tehlikeli boyutlara ulaşabiliyor. Aynı tehlike kıskanan taraf bizsek de devam ediyor! Bu rahatsızlığın adı Othello Sendromu. Neden böyle dendiğini yazıyı okuyunca anlayacaksınız.
Ah Şu Bağlanma Korkusu Yok mu? ilişkiler
Steven Carter ile Julia Sokol'un yazdığı Erkekler Neden Aşık Olmaz'ı elinize aldığınızda erkeklerle yeniden tanışıyorsunuz ve neden birden işlerin kötüye gittiğini daha iyi anlıyorsunuz.
Neden Kendinle Savaştasın? Seksin En Zevkli Olduğu Yaştasın! seks
Sizce seksten en çok keyif aldığınız yaş hangisi? İngiltere'deki uzmanlar seks için en verimli yaşın kadınlarda 26, erkeklerde ise 32 olduğunu söylüyor. Bakın dünyadaki, "en seksi yaş" tartışması nerelere uzanıyor.
 
 
 
border
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2007 Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital